Priežiūros priemonės ir aksesuarai

Norėdami prailginti savo akinių eksploatavimo laiką, turite rūpestingai juos prižiūrėti.  Korekcinius akinius naudoti tik pagal paskirtį. Naudoti tik gydytojo gtalmologo ar optometristo nustatytai korekcijai skirtus akinius pagamintus optikos salone.

Trumpai apie akinių priežiūrą

Svarbu korekcinius akinius bei akinius nuo saulės laikyti jiems skirtame dėkle. Valymui naudoti specialią servetėlę bei nepamiršti specialaus valiklio. Riebalines dėmes nuplaukite šiltu vandeniu ar specialiu valikliu, kurį su savimi turėtų turėti kiekvienas, nešiojantis korekcinius akinius ar akinius nuo saulės. Periodiškai kruopščiai nuplaukite ir akinių rėmelius. Plastikinių lęšių nerekomenduojama valyti sausai.

Akinių valiklis

Leidžiant laiką aktyviai, sportuojant ar pereinant per skirtingo klimato erdves, reikalinga apsauga nuo lęšių rasojimo, kurią suteikia specialus valiklis. Nedidelės talpos purškalą tiesiog įsimesite į rankinę ir bet kada lengvai nuvalysite visus nešvarumus. Tereikės, nusiėmus akinius, apipurkšti lęšius iš abiejų pusių ir nuvalyti su valymo servetėle. Galėsite visuomet jaustis švariai ir gaiviai bei ilgesnį laiką nešioti savo mėgstamus akinius.

Galime Jums pasiūlyti ir akinių aksesuarų – grandinėlių, virvelių.