Kontaktiniai lęšiai

Kontaktiniai lęšiai

Kontaktiniai lęšiai – tai yra šiuolaikinė, moderni regos korekcijos priemonė, kurios pagalba jaučiamės maloniai ir patogiai. Kontaktinių lęšių pasirinkimą lemia keletas veiksnių: amžius, gyvenimo būdas bei regėjimo sutrikimai, taigi, kokius lęšius Jums išsirinkti geriausiai patars akių priežiūros specialistas. Garliavos optikos salone prekiaujame vienadieniais lęšiais, mėnesio lęšiais (užsakomieji), Astigmatiniais lęšiais (užsakomieji), multifokaliniai lęšiais (užsakomieji) ir spalvotais lęšiais (užsakomieji).

Kontaktiniai lęšiai

Kontaktinių lęšių rūšys

Vienadieniai lęšiai

Tai bene geriausias pasirinkimas dinamišką gyvenimo būdą propaguojantiems  lęšių nešiotojams. Jų naudojimo principas itin paprastas, nereikalaujantis jokios priežiūros. Įsidėjote ryte, o vakare išmetėte.

Mėnesiniai kontaktiniai lęšiai

Tai kontaktiniai lęšiai skirti iki 30 dienų laikotarpiui. Tai dažniausiai pasirenkami lęšiai. Šis pasirinkimas ypač populiarus dėl ilgesnio nešiojimo laiko.

Astigmatiniai lęšiai

Tai kontaktiniai lęšiai, kai sumažėja regėjimo aštrumas, atsiranda neryškus vaizdas. Šie lęšiai parenkami individualiai, todėl būtina gydytojo konsultacija ir receptas.

Multifokaliniai lęšiai

Šie kontaktiniai lęšiai dažniausiai skiriami pacientams, kuriems yra prebiopsija arba senatvinė toliaregystė – 40-45-aisiais gyvenimo metais pasireiškiantis regėjimo sutrikimas, kada sutrinka matymas iš arti.

Spalvoti lęšiai

Tai kontaktiniai lęšiai kurie naudojami ne tik kaip regos koregavimo priemonė, bet ir kaip įvaizdžio detalė. Šie lęšiai gali būti įvairių spalvų. Jie gali kardinaliai pakeisti naturalią akių spalvą arba paryškinti ar patamsinti Jūsų akis.

 Kontaktinių lęšių priežiūra

Kontaktinių lęšių priežiūrai siūlome:

  • Valomuosius tirpalus: „Pure Moist”, „EyeSmile“, „EyeSmile Biocare”;
  • Kontaktinių lęšių konteineriukus.

Kontaktinių lęšių aksesuarai

  • Kontaklinių lęšių priežiūros rinkinys – dėklas, konteineriukas, pincetas, buteliukas tirpalui;
  • Pincetas kontaktiniams lęšiams paimti.