Akinių rėmeliai suaugusiems

Akiniai – tai populiariausia regėjimo priemonė, kuria naudojasi kas antras žemės gyventojas savo regėjimui koreguoti. Viena iš pagrindinių akinių dalių – akinių rėmeliai. Akinių rėmelis atlieka ne tik svarbią atraminę funkciją (laiko akinių lęšius), bet ir formuoja pagrindinį estetinį akinių vaizdą, suteigdamas jų nešiotojui išskirtinumo ar solidumo. Garliavos optikos salone kiekvienas klientas atras sau tinkamus akinių rėmelius. Mes siūlome platų akinių rėmelių pasirinkimą. Optikos salone turime daugiau nei su 15 prekinių ženklų rėmelių, kai kurie iš jų labai garsūs: „Celine Dion“, „Roberto Ricci“, „Prime“ ir kt.

Mūsų optikos salone rasite  šiuos prekinius ženklus: „Liw Lewant“, „ID Tokyo“, „Zynky“, „Loris“, „ZanZara“, „Prime“, „Peter Miler Paradise Elegant“, „Romeo Populas“, „Niccolo Giovanini“, „Anne Marrie“, „Eva MInge“, „Angelo Fututro“, „Roberto Ricci“, „Celine Dion“, „Belluti“.

Akinių rėmelius suaugusiems galite rinktis nebūtinai pagal prekinį ženklą, bet ir pagal akinių rėmelių tipą:

  • Uždari metaliniai;
  • Uždari plastikiniai;
  • Iš titano (alergiškiems žmonėms), pasižymintys atsparumu;
  • Su valu (akinių rėmelio viršutinė dalis pagaminta iš metalo arba plastiko, o pačioje lęšiai tvirtinami su valu prie rėmelio);
  • Oriniai (lęšiai tvirtinami su varžteliais).

Garantuojame, kad Garliavos optikos salone rasite sau tinkamus ir patinkančius akinių remelius, į kuriuos įstatysime Jums tinkančius lęšius.

Akinių rėmeliai suaugusiems Garliavos optikos salone