Akinių lęšiai

Akinių lęšiai

Garliavos optikos salone akinių lęšius pritaikysime pagal Jūsų poreikius, nes tai viena iš svarbiausių akinių sudedamųjų dalių, kuri padeda gerai matyti ir su akiniais jausti maksimalų komfortą. Renkantis akinių lęšius svarbu atkreipti dėmesį ne tik į regėjimo būklę, bet ir į Jūsų gyvenimo būdą. Mūsų pagrindiniai lęšių gamintojai: „Hoya“, „BOD“, „JZO“.

Akinių Lęšių rūšys

Įprasti lęšiai / vieno židinio lęšiai

Skirti žmonėms išspręsti paprastus regėjimo sutrikimus –  toliaregystę arba trumparegystę. Toliaregystę turintys žmonės puikiai mato į tolį, tačiau žiūrint iš arti turi sunkumų. Trumparegystę turintys žmonės iš arti mato gerai, tačiau žiūrėdami į tolį mato neryškų vaizdą. Pagrindinis šių lęšių bruožas – visame akinių lęšio paviršiuje dominuoja toks pat dioprtijos stiprumas. Šiuos akinių lęšius galite rinktis įvairių indeksų: 1.50, 1.53, 1.56, 1.59, 1.60, 1.67, 1.74. Taip pat, rekomenduojame akinių lęšius padengti antirefleksineBluedangakuri apsaugo akis nuo kenksmingos mėlynos šviesos.

Užsisakę akinių lęšius pas mus, taip pat galite išsirinkti ir akinių rėmelius (spauskite čia)

Akinių lęšiai

Bifokaliniai lęšiai

Šie lęšiai skirti žmonėms, kurie blogai mato į toli ir iš arti. Akinių lęšiai yra padalinti į dvi dalis – viršutinė dalis skirta žiūrėti į tolį, apatinė dalis – žiūrėti iš arti. Šiuos akinių lęšius galite rinktis įvairių indeksų: 1.50, 1.56, 1.60.  Taip pat, rekomenduojame akinių lęšius padengti antirefleksine danga arba antirefleksine dangaBlue”kuri apsaugo akis nuo kenksmingos mėlynos šviesos. Šie lęšiai rekomenduojami žmonėms, kurie netoleruoja progresinių lęšių, tačiau nori jaustis patogiai visose gyvenimiškose situacijoje ir puikiai matyti visais atstumais –  į tolį ir iš arti.

Užsisakę akinių lęšius pas mus taip pat galite išsirinkti ir akinių rėmelius (spauskite čia)

Akių nuovargį mažinantys lęšiai

Akių nuovargį mažinantys lęšiai skirti Jūsų patogumui – darbui su kompiuteriu, skaitymui bei žiūrėjimui į tolį. Šie lęšiai turi nemažai privalumų:

 • gero matymo kokybė visais atstumais;
 • suteikiamas papildomas stiprumas skaitymo zonai, kuris mažina įtampą akyse;
 • ypatingas komfortas;

Kam skirti šie lęšiai?

 • Jauniems žmonėms, kurie daug dirba su kompiuteriu ir jaučia akių nuovargį.
 • Jauniems akinių nešiotojams, kurie daug skaito bei jaučia akių nuovargį.
 • Prieš priesbiopinio* amžiaus žmonėms, kurie jaučia akių nuovargį.
 • Aktyviems, veikliems žmonėms, kurie nuolat keičia žiūrėjimo atstumus.

Taip pat, rekomenduojame akinių lęšius padengti antirefleksine danga „Blue“, kuri apsaugo akis nuo kenksmingos mėlynos šviesos.

Užsisakę akinių lęšius pas mus, taip pat galite išsirinkti ir akinių rėmelius (spauskite čia)

*Presbiopija (gr. presbys – senas, ops – akis) senatvinė toliaregystė.

Amžius 30+ lęšiai

Progresiniai lęšiai / Amžius +40

Su amžiumi mūsų regėjimas vis keičiasi ir keičiasi, apie 40-tus gyvenimo metus pradeda vystytis presbiopija (senatvinė toliaregystė) ir žmogus nebegali skaityti, rašyti ir dirbti kitų darbų be akinių pagalbos. Šiam regėjimo sutrikimui koreguoti skiriami progresiniai lęšiai. Pagrindinis šių lęšių bruožas – akinių lęšio paviršius suskirstytas į tris dalis: viršutinė dalis skirta žiūrėti į tolį, vidurinioji dalis skirta žiurėti vidutiniu atstumu, o apatinė dalis skirta artimiausio atstumo matymui. Prie progresinių lęšių, taip pat, rekomenduojame akinių lęšius padengti antirefleksine dangaBlue“, kuri apsaugo akis nuo kenksmingos mėlynos šviesos.

Užsisakę akinių lęšius pas mus taip pat galite išsirinkti ir akinių rėmelius (spauskite čia)

Patalpose dėvimi lęšiai

Patalpose dėvimi lęšiai skirti vidutinei bei skaitymo regėjimo zonoms. Tokie lęšiai dar kitaip vadinami „Ofisiniai“. Progresinius lęšius rekomenduojama keisti į Ofisinius lęšius, nes jų dizainas yra pritaikytas darbui patalpose.Jų efektyvus regėjimo laukas yra iki 4 metrų. Office lęšiai užtikrina išskirtinį regėjimo komfortą šiuo ribotu atstumu.

Užsisakę akinių lęšius pas mus taip pat galite išsirinkti ir akinių rėmelius (spauskite čia)

Elektroninių prietaisų naudotojams skirti lęšiai

Daug dirbantiems su kompiuteriu ar kitomis technologijomis rekomenduojame įsigyti akinių lęšius skirtus darbui biure. Užsisakant šiuos lęšius rekomenduojame juos padengti Blue Balance danga, kuri apsaugo akis nuo kenksmingos mėlynos šviesos.

Užsisakę akinių lęšius pas mus taip pat galite išsirinkti ir akinių rėmelius (spauskite čia)

Laisvalaikiui skirti lęšiai

Laisvalaikiui skirti lęšiai fotochrominiai lęšiai, kurie keičia spalvą priklausomai nuo šviesos. Su šiais akiniais jausitės patogiai tiek saulėtą tiek apniukusią dieną. Garliavos optikos salone siūlome kelių rūšių laisvalaikio lęšius. Transitions Signature VII – fotochrominiai lęšiai keičiantys spalvą priklausomai nuo šviesos, UV spindulių ir netiesioginės šviesos šaltinių, pvz.: atspindžių. Šie lęšiai įgyja reikiamą atspalvį priklausomai nuo besikeičiančios šviesos. Taip pat, šie lęšiai gali būti naudojami nuo saulės spindulių.

Fotocrhrominiai lęšiai

Transitions XTRActive – tamsiausi fotochrominiai lęšiai, kurie pagaminti naudojant specialią dažų formulę, kuri keičia spalvą nepriklausomai nuo šviesos šaltinio. NuPolar – tai poliarizuoti akinių lęšiai, kurių vidinėje pusėje yra poliarizacijos plėvelė suteikianti nuolatinę apsaugą nuo UV spinduliųSolis – fotochrominiai lęšiai keičiantys spalvą priklausomai nuo dienos šviesos, UV spindulių ir nuo netiesioginės šviesos.

Užsisakę akinių lęšius pas mus taip pat galite išsirinkti ir akinių rėmelius (spauskite čia)

Akinių lęšiai Blue420

Dauguma žmonių jau žino apie neigiamą mėlynos šviesos poveikį. Mūsų gyvenime atsirandant vis daugiau ir įvairesnių elektroninių prietaisų. Tai yra ypač aktualu, nes mes kasdien naudojame  išmaniuosius prietaisus, žiūrime televizorių, būname saulėje, LED ir fluorescencinėje šviesoje. Visi šie mėlynos šviesos šaltiniai gali kenksmingai paveikti akies tinklainę ir paskatinti geltonosios dėmės degeneracijos vystymąsi. Dėl šios ligos gali sutrikti gebėjimas skaityti, vairuoti ar net atpažinti žmonių veidus. Išmaniuosius telefonus, kompiuterius, planšetinius kompiuterius bei kitus elektroninius prietaisus mes naudojame kasdien ne tik darbui bet ir laisvalaikiui. Mūsų skaitymo bei laisvalaikio įpročiai keičiasi ir vis labiau žengia į elektroninę erdvę. Mes jums galime pasiūlyti naujos rūšies akinių lęšius BLUE420.

Blue420 savybės:

 • BLUE420 apsaugo akis nuo žalingos mėlynos šviesos bei kenksmingų UV spindulių
 • BLUE420 sulaiko 95 % pavojingos mėlynos šviesos spektrą (HEV – aukštos energijos spinduliuotės) iki 420 nm
 • BLUE420 blokuoja 100% UV spindulius (iki 400 nm)
 • Tai išmanus produktas, kuris praleidžia net 85% naudingos mėlynos šviesos
 • BLUE420 pasižymi lengva priežiūra ir mažina akių nuovargį
 • Šie lęšiai gali būti vieno židinio ir progresiniai.
Blue420
Neigiamas mėlynos šviesos poveikis Teigiamas mėlynos šviesos poveikis
 • Akių įtampa
 • Galvos skausmai
 • Paveikia akių sveikatą
 • Sutrinka miego kokybė
 • Didesnė rizika susirgti debetu, širdies ligomis ar nutukimu
 • Pakelia nuotaiką
 • Pagerina atminties bei budrumo funkcijas
 • Sureguliuoja natūralius miego bei kėlimosi ciklus
 • Sumažina emocinių lūžių (sezoninės depresijos) simptomus
 • BLUE420 privalumas: praleidžia naudingą žmogaus organizmui mėlyną spinduliuotę

EnRoute lęšiai

EnRoute lęšiai yra specialiai sukurti vairuotojams, jie sumažina stresą tenkantį regėjimo sistemai tuo metu, kai reikia vairuoti prieblandoje, nakties metu, esant rūkui, stipriai lyjant as skaisčiai šviečiant saulei. Šie lęšiai užtikrina malonesnę vairavimo patirtį. EnRoute lęšiai apjungia aukštos klasės vieno židinio arba progresinius lęšius, specialiai sukurtą atspindžių filtrą bei kontrastą gerinantį filtrą.

EnRoute lęšių savybės:

 • Daug geresnę apsaugą nuo atspindžių ir nemalonaus priešpriešine kryptimi judančio transporto lempų spindesio
 • Didesnį kontrastą ir geresnį šviesos suvokimą prieblandoje, apsiniaukusiu ar ūkanotu oru
 • Ryškų, nesusilpnėjusį matymą į tolį, prietaisų skydelį ir į veidrodėlius
 • Tolygų ir greitą fokuso keitimą tarp skirtingų atstumų
EnRoute lęšiai
Enroute akinių lęšiai

EnRoute Pro lęšiai

EnRoute Pro lęšiai suteikia visas anksčiau minėtas naudas, ir papildomai siūlo:

 • Kontrastą gerinantį filtrą, kuris dar geriau sumažina atspindžius, pagerina spalvų suvokimą ir dar geriau apsaugo nuo atspindžių.
 • Lęšių dizaino optimizavimą, žiūrint skirtingais atstumais į prietaisų skydelį ir veidrodėlius, kai individualūs nešiojimo parametrai yra įtraukiami į lęšių dizaino apskaičiavimą*
 • Atspindžius sumažinantis filtras žymiau efektyviau pašalina ne tik atspindžius, bet ir erzinančią šviesą dėl priešpriešinio transporto.
 • Pagerintas kontrastas ir šviesos suvokimas prieblandoje, esant rūkui ar lietui.
 • Švarus, ryškus matymas visais atstumais, tiek į tolį, prietaisų skydelį ar veidrodėlius.
 • Lengvas ir greitas fokuso keitimas.
 • Galimybė rinktis vieno židinio arba progresinius lęšius.
 • Specialiai sukurta vairuotojams.

* Tik su EnRoute Progressive Pro.

Akinių lęšiai vaikams

Vaikams rekomenduojame plonus, lengvus lęšius „Zuikis“ su danga nuo atspindžių Clarus  bei apsaugančius nuo ultravioletinių spindulių UV. Akinių lęšiai „Zuikis“ yra saugūs, nedūžtantys todėl nesužalos Jūsų vaiko akies. Clarus danga mažina lęšių braižymąsi, apnašų kaupimąsi ant lęšių, apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių, mažiau vargsta vaiko akys naudojantis kompiuteriu, žiūrint televizorių ar ruošiant pamokas.

Užsisakę akinių lęšius vaikams pas mus taip pat galite išsirinkti ir akinių rėmelius (spauskite čia)